Kvalita

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a proto klademe vysoký důraz na kvalitu námi prodávaných výrobků. Používáme pouze ty nejlepší dostupné materiály, které Vám zajistí, že si svůj nábytek budete užívat po dlouhá léta. 

TEAK

Pro výrobu zahradního a interiérového teakového nábytku používáme pouze to nejkvalitnější teakové dřevo první jakosti tzv. A grade Teak. Vyznačuje se především barevnou stálostí, čistou kresbou bez suků a vysokou stabilitou.

 

UMĚLÝ RATAN

Naše kolekce nábytku z umělého ratanu je vyráběna z vysoce kvalitních a odolných certifikovaných materiálů zn. REHAU® německé výroby, které jsou světovou špičkou ve výrobě umělého ratanu pro zahradní použití. Jsou upraveny speciální metodou proti UV záření a tak zákazníkovi zaručují barevnou stálost po mnoho let. Jejich výroba je maximálně šetrná k životnímu prostředí jelikož se nepoužívá PVC. Potahy v této kolekci jsou vyráběny z látek zn. SUNBRELLA®, které rovněž zajistí barevnou stálost a velice snadno se udržují.


V případě jakýchkoliv dotazů ohledně námi používaných materiálů nás prosím kontaktujte na tel. 604 352 464 nebo na e-mailu: david@teakcerny.com